Për të pestën herë Taylor Swift zgjedhet artistja e vitit në AMA

25 Nëntor, 2019 - 10:24 am

Këngëtarja e njohur, Taylor Swift, është zgjedhur artistja më e mirë e vitit në American Music Awards, transmeton Klan Kosova, shkruan KultPlus.com

Kjo është hera e pestë që Taylor e fiton këtë çmimim, ajo e fitoi këtë në vitet 2009, 2011, 2013 dhe 2018.

Këngëtarja tha se ky vit për të ka qenë shumë i bukur por edhe me shumë mundime.

“Ka pasë shumë të mira, ka qenë një vit shumë i komplikuar, edhe për mua edhe për familjen time, ju faleminderit të gjithëve për kujdesin dhe që keni qenë aty për mua”, tha Swift.

Të fundit

Të ngjajshme