Presidentja Osmani dhe Kryeministri Kurti mbajnë sot konferencë për media

30 Korrik, 2022 - 10:08 am

 Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani dhe kryeministri Albin Kurti, sot mbajnë konferencë për media lidhur me vizitën në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Konferenca mbahet në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës, “Adem Jashari”, nga ora 12:30./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme