Prokuroria ngritë kallëzim penal ndaj burrit që godet gruan e tij mbrapa kokës

6 Janar, 2021 - 6:12 pm

Prokuroria e Shtetit ka ngritur kallëzim penal ndaj personit që godet në kokë gruan në karrocë, përderisa ishin duke dalë nga spitali

Burimet të Indeksonlinet brenda prokurorisë kanë bërë të ditur se pas publikimit të videos, që fillimisht u publikua në IndeksOnline, prokuroria në bazë të provave filmike ka ngritur kallëzim penal, ndaj personit që godet me një grua në karrocë.

Mbrëmë nga kamerat e mediave është kapur një burrë, duke goditur bashkëshorten e tij në dalje të Emergjencës te Qendra Klinike Universitare të Kosovës.

Me të dalë nga dera, ai e kishte goditur gruan e tij mbrapa kokës.

E për këtë rast, Policia e Kosovës, tashmë ka nisur hetimet dhe ka identifikuar personat e përfshirë në këtë rast.

Këtë e ka konfirmuar për IndeksOnlinen, zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Florie Ahmeti./ indeksonline/ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme