Publikohet juria e konkursit të poezisë ‘Poeti Laureat, 2023’

1 Shtator, 2023 - 8:47 pm

Janë bërë publikë emrat që do të jenë anëtarë të jurisë në konkursin e poezisë ‘Poeti laureat, 2023’, përcjell KultPlus.

Këtë vit, juria e këtij festivali përbëhet nga Sibel Halimi, Arlinda Dudaj, Arta Marku, Rudolf Marku dhe Ylljet Aliçka.

Ndërkaq, konkursi ‘Poeti Laureat, 2023’ organizohet nga Ministria e Kulturës e Shqipërisë dhe Qendra Kombëtare e Librit dhe Leximit./KultPlus.com

Të ngjajshme