Qëndrimet e Europa Nostra për Manastirin e Deçanit, sot ministri Çeku mban konferencë për media

16 Korrik, 2022 - 10:30 am

Sot (16.07.2022) nga ora 14:00, ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Hajrulla Çeku, do të mbajë konferencë për media.

Temë do të jetë çështja e qëndrimeve të organizatës Europa Nostra për Manastirin e Deçanit dhe vizita e delegacionit të tyre në Kosovë.

Gjithashtu, ngjarjet aktuale në fushën e kulturës, rinisë e sportit. /KultPlus.com

Të ngjajshme