Rama: Nëse kishte pasur mençuria prindër, ata do të kishin qenë: durimi dhe verifikimi i lajmit që e dëgjon

2 Dhjetor, 2019 - 9:21 am

Kryeministri shqiptar, Edi Rama e ka filluar ditën me një thënie interesante një ditë pasi kishte disa përplasje lidhur me mediat dhe informimin në përgjithësi me gazetar dhe aktivistë të ndryshëm në një mbledhje të jashtëzakonshme, shkruan KultPlus.com

Para se të zhvillohet mbledhja e pestë e jashtëzakonshme e Qeverisë së Shqipërisë pas tërmetit të 26 nëntorit, Rama në llogarinë e tij në Facebook, ka shkruar: “Nëse kishte pasur mençuria prindër, ata do të kishin qenë: durimi dhe verifikimi i lajmit që e dëgjon”.

Të fundit

Të ngjajshme