Rama pas ikjes së Velos: Çfarë trishtimi

7 Maj, 2020 - 6:04 pm

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka reaguar pas vdekjes së arktiketkit, piktorit dhe shkrimtarit të shquar shqiptar Maks Velo, shkruan KultPlus.

Rama ishte i shkurtër në reagimin e tij.

Ai shkroi fjalët: “Çfarë trishtimi, lamtumirë”.

I ndjeri Velo në të kaluarën ishte mjaft i zëshëm me kritikat e tij edhe ndaj Ramës. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme