Reagon ekipi i Milanit për tërmetin në Shqipëri: Qëndroni të fortë!

26 Nëntor, 2019 - 2:53 pm

Ekipi i Milanit me anë të një postimi në “twitter” është solidarizuar me tragjedinë që ka prekur Shqipërinë. Në postimin e tyre shkruhet:

“Në këtë moment tragjik, mendimet tona shkojnë me vëllezërit dhe motrat tona në Shqipëri që janë goditur nga një tërmet katastrofik. qëndroni të fortë”. Statusi shoqërohet me ngjyrat kuq e zi. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme