Rita Ora dhe Dua Lipa urojnë Biden për fitoren

7 Nëntor, 2020 - 7:10 pm

Në mediat botërore tashmë është bërë e ditur se Joe Biden do të jetë presidenti i 46-të i SHBA-ve.

Pas këtij lajmi një numër i madh i figurave publike kanë shpërndarë imazhe duke uruar kështu Joe Biden për fitoren.

E njëra prej tyre është edhe Rita Ora, e cila në rrjetin social në Instagram ka postuar një fotografi, ku shfaqej sondazhi me votat e fituara nga Joe Biden.

Të njëjtën e bëri edhe artistja shqiptare Dua Lipa, e cila shfaqi gëzimin e madh për fitoren e presidentit të zgjedhur.

Ndër figurat tjera publiko që kanë uruar Biden për fitoren janë edhe Ariana Grande, Jenifer Lopez si dhe LeBron./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme