Rita Ora i bën surprizë fanses së saj

13 Tetor, 2019 - 9:30 pm

Rita Ora ka kaluar një pjesë të ditës me një fanse.

Rita ora është nga këngëtaret më të pëlqyera jo vetëm në Shqipëri, por edhe në kufijtë ndërkombëtarë.

Këngëtarja me prejardhje nga Prishtina, një pjesë të vikendit e ka kaluar me një fanse në një sallë sportive ku kanë bërë joga, ajo e ndau madje edhe një foto me të.


Përndryshe, Rita ka qenë mjaft aktive edhe këtë verë me koncerte dhe festivale të ndryshme, krahas saj ajo ka punuar edhe disa këngë e fundit është ‘Ritual’.

Të fundit

Të ngjajshme