Rita Ora merr masat kundër koronavirusit (FOTO)

2 Mars, 2020 - 4:25 pm

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora, ka udhëtuar për në Francë për Javën e Modës në Paris.

Ora gjatë kësaj rruge ka ndërmarrë masa mbrojtëse ndaj koronavirusit.

Ajo e ka publikuar një fotografi në InstaStory, në të cilën shfaqet me një maskë mbrojtëse.

Virusi vdekjeprurës që ka marrë jetën e më shumë se 3.000 njerëzve dhe afro 90.000 mijë të tjerë janë të infektuar (numri më i madh në Kinë), është përhapur edhe shumë vende evropiane. Klan Kosova / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme