займ на карту онлайн потребительский кредит

Rrëfime personale nga gratë, sonte në KultPlus Caffe Gallery

15 Tetor, 2020 - 2:42 pm

Muaji tetor është muaji i ndërgjegjësimit ndaj kancerit të gjirit dhe ne kuadër të këtij muaji të rëndësishëm për shëndetin e grave, KultPlus sjell tri gra të guximshme, të cilat do të tregojnë përvojën e tyre dhe ballafaqimin me këtë sëmundje, por që janë shembull i gruas së fuqishme. Ju presim që të jeni pjesë e kësaj mbrëmje vetëdijësuese.

Mbrëmja do të mbahet në ambientin e KultPlus Caffe Gallery, në ora 19:00, për shkak të Covid 19, kërkojmë nga të pranishmit të respektohen masat e pandemisë.

Kjo mbrëmje mbështetet nga Komuna e Prishtinës./ KultPlus.com

Të ngjajshme