Së shpejti ‘Kurora e Prishtinës’ si destinacion i agroturizmit

29 Mars, 2022 - 3:56 pm

Drejtoresha e Unionit të Bashkive Shqiptare në Rajon, Andriola Kambo, ka paralajmëruar për një projekt që do të realizohet së fundi në Prishtinë, përcjell KultPlus.

Bëhet fjalë për Kurorën e Prishtinës si një destinacion i ri i turizmit në vend.

Njoftimin e ka bërë vetë Kambo pas takimit me krytearin e Prishtinës, Përparim Rama dhe nënkryetarin, Alban Zogaj.

“Së shpejti për të prezantuar Kurorën e Prishtinës si destinacion i Agroturizmit” ka shkruar ajo./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme