Shkodra e veshur kuqezi për festat e mëdha të shqiptarëve

27 Nëntor, 2023 - 9:05 am

Atmosfera kuqezi, jo vetëm në dekor, por edhe me shumë aktivitete do të përfshijë Shkodrën për festat e 28 dhe 29 Nëntorit.

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në rrjetet sociale pamje nga qyteti i Shkodrës i stolisur kuq e zi për festën e Pavarësisë.

“Shkodra e veshur kuqezi për festat e mëdha të shqiptarëve”, shprehet Rama krahas video nga qyteti verior.

Bashkia Shkodër ka programuar zhvillimin e një sërë aktivitetesh në kuadër të festave të Nëntorit. / KultPlus.com

Të ngjajshme