Shpërthim masiv pranë Oxfordit në Britani (VIDEO)

2 Tetor, 2023 - 10:12 pm

Një shpërthim masiv ka tronditur sonte një zonë të Britanisë së Madhe, me video që tregon se ai ndriçon qiejt këtë mbrëmje, pak çaste pasi një stuhi kaloi sipër.

Shpërthimi misterioz u raportua në mediat sociale më herët këtë mbrëmje nga anëtarë të tmerruar të publikut, transmeton klankosova.tv.

Shumë prej tyre raportuan se kishin dëgjuar një zhurmë të fortë, ndërsa një video shqetësuese tregoi flakët që ndriçonin qiellin e natës dhe frynin në natë.

Të tjerë raportuan se përjetuan një humbje të momentit të energjisë menjëherë pas shpërthimit./KlanKosova/KultPlus.com

Të ngjajshme