Shqiptarët bashkohen: Sot në 17:30 të gjithë në ballkon për një arsye

14 Mars, 2020 - 5:13 pm

Emisoni “Hipokrati” iu bën thirrje të gjithë familjeve tiranase që në orën 17 e 30 të dalin në ballkonet e tyre për t’i përshëndetur për 15 minuta mjekët dhe infermierët.

Kjo bëhet për t’i nderuar ata dhe për t’jua vlerësuar punën që bëjnë për t’i ardhur në ndihmë shoqërisë. /KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme