Si do të dukeshin princeshat e Disney-t po të ishin vajza moderne, fotot që thyen rrjetin në TikTok (VIDEO)

27 Qershor, 2020 - 11:02 pm

E kush nuk do të ishte kurioz të dinte si do të dukeshin princeshat e famshme të fëmijërisë sonë nëse do të jetonin në kohët e sotme? Një artistë 29-vjeçare e quajtur Yudelmis “Yudie” San Emeterio provoi trendin e shndërrimit të princeshave në vajza moderne, duke i postuar pamjet ne TikTok dhe ato u bënë virale.

Jeni kuriozë të dini si duken? Hidhuni një sy!

Mulan:

Tiana:

Jasmine:

Dhe Rapunzel:

Të fundit

Të ngjajshme