Skulptura të realizuara me materiale natyrore (FOTO)

5 Dhjetor, 2021 - 12:19 pm

Teksa qytetet po bëhen më të mëdha, njerëzit fillojnë të humbasin rrënjët e tyre dhe nisin ta duan natyrën dhe qetësinë.

Persona të talentuar nga e gjithë bota nuk e humbasin mundësinë për të ndarë idetë e tyre me ndihmën e diçkaje për të cilën të gjithë kemi nevojë.

Nga skulpturat e shelgut që duken si vetë nëna natyrë e deri te skulpturat si trollet gjigante të fshehura në pyjet e Danimarkës, këto vepra me siguri mund t’ju surprizojnë./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme