Sonte në TKK premierë shfaqja e filmit dokumentar “Përqafimi i fatit”

27 Janar, 2020 - 9:21 am

Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit, në bashkëpunim me Qendrën Kinematografike të Kosovës dhe AS Film, për nder të Ditës Përkujtimore të Holokaustit, do të organizojnë shfaqjen e filmit dokumentar “Përqafimi i fatit”, me regji të Jakov Sedlar, përcjellë KultPlus.

Premiera do të shfaqet në Teatrin Kombëtar të Kosovës, sonte në ora 19:00. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme