Takim me veprën letrare dhe publistike të Shaip Beqirit në Zvicër

17 Tetor, 2021 - 11:55 pm

Të shtunën me datë 23 tetor, në Bern të Zvicrës do të mbahet  takimi me veprën letrare dhe publicistike të Shaip Beqirit.

Në njoftimin e dhënë, thuhet se në këtë takim do të referojnë Valdet Berisha dhe Xhfer Shatri.

Të gjithë të interesuarit duhet ta kenë certifikatën e vaksiimit për të marrë pjesë./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme