Të gjitha brendet luksoze vetëm në një vend

8 Gusht, 2022 - 2:57 pm

EBC Cosmetics është kompani lidere në industrinë e kozmetikës në vend e cila njihet për origjinalitetin e saj dhe për sjelljen e brendeve ekskluzive ndërkombëtare. Disa nga këto brende janë:

TOM FORD, DIOR, MAC, LA MER, YVES SAINT LAURENT, XERJOFF, VALENTINO, GIORGIO ARMANI, ROJA, AMOUAGE, ESTEE LAUDER, GUCCI, BURBERRY, PRADA, DOLCE & GABANNA, MONTALE, MANCERA, BOND NO.9, VERSACE, LANCOME, SHISEIDO, BIOTHERM, PACO RABANNE, SOSPIRO, TIZIANA TERENZI dhe shumë të tjera.

EBC ( Elegance & Beauty ) Cosmetics është kompania e vetme në Kosovë e autorizuar edhe për shitjen online të brendeve luksoze. Platforma për blerje online EBC SHOP është: www.ebc.shop .

EBC ka 9 pika të shitjes në Kosovë:

1.      Bregu i Diellit , Rr. Eqrem Çabej

2.      Rr. Nëna Terezë  

3.      Rr. Garibaldi, përballë hotel Grand

4.      ETC Fushë Kosovë       

5.      Royall Mall, Rruga B

6.      Galeria Mall, Prizren

7.      Albi Mall, Veterrnik kati 0

8.      Albi Mall, Veterrnik kati 1

9.      The Village Shopping & Fun, Ferizaj.

Të fundit

Të ngjajshme