Të notosh në qiell, pishinat më të jashtëzakonshme në botë

8 Qershor, 2021 - 9:30 am

Nga Italia në Hong Kong, këto janë disa nga pishinat më të jashtëzakonshme në botë.

Pishinat “qiellore” me pamje nga Qqeani Indian ose në katin e 29 të një hoteli luksoz, ofrojnë adrenalinë dhe një eksperiencë krejtësisht unike.

– Pishina lidh dy prej qiellgërvishtësve më të rinj në Londër, të vendosur në lagjen “Nine Elms”.
Bali, pishina luksoze 152 metra mbi Oqeanin Indian
Të notosh në “qiell” në Hawaii
Itali, pishina në Alpin Panorama Hotel Hubertus
Pishina luksoze ndodhet në Dubai në InterContinental Festival City Hotel
Pishina ndodhet në Market Square Tower në Hjuston, Teksas
Pishina ndodhet në katin e 29-të të Hotel Indigo, Wan Chai, në Hong Kong
Kanada, Vankuver

/KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme