Tetëvjeçarja nga ShBA që konsiderohet si ‘eksperte’ e armëve (VIDEO)

21 Tetor, 2021 - 10:17 pm

Autumn Fry, është një vajzë tetëvjeçare nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës e cila po konsiderohet si “eksperte” e armëve.

Ajo ka qindra fansa dhe i mahnitë ata me njohuritë e saj rreth armëve.

Fry, i çmonton armët, i monton ato dhe i përdorë mjaft mirë ato.

Babai i saj, thotë se asaj qysh herë i kanë pëlqyer armët. Ai thotë se vajza e tij është një profesioniste e vërtetë. Tetëvjeçarja i ka qindra e mijëra ndjekës në Youtube.

Ndiqni disa nga momentet më interesante të saj. / KultPlus.com

Të ngjajshme