Tjetër lëvizje e papritur e Dua Lipës, ndryshimi në rrjetet sociale

13 Dhjetor, 2023 - 5:19 pm

Këngëtarja Dua Lipa nuk ndjek askënd tjetër në rrjetin social “Instagarm”, përveç tri faqeve të saj.

Artistja ka vendosur të heqë miqtë dhe bashkëpunëtorët nga lista e njerëzve që ndjek dhe të ndjekë vetëm fondacionin “Sunnt Hill”, festivalin “Sunny Hill Festival” dhe podkastin e saj “Service95”.

Ndërsa pak ditë më parë, Dua ndërmori një nismë të pazakontë me qëllim për të qenë më afër me adhuruesit e muzikës së saj. Ajo publikoi numrit e telefonit.

Përmes një postimi në Instastory, artistja e njohur u bënë thirrje ndjekësve ti shkruajnë në numrin +1 (917) 810-3415.

“Më shkruani”, tha ajo, mesazh të cilin e shoqëron me një puthje virtuale.

Dua Lipa së fundmi i ka dhënë fund lidhjes me regjisorin e njohur, Romain Gravas, dhe po përflitet se ka nisur një romancë të re me këngëtarin dhe tekstshkruesin Omar Apollo. Shkak janë bërë disa foto të dyshes duke u larguar bashkë nga afterparty i Balenciaga. Në foto ata shfaqen tejet të qeshur, ndërsa shijojnë shoqërinë e njeri-tjetrit në makinë. /KultPlus.com

Të ngjajshme