Trendi më i ri në Apple, emoji me maska

20 Korrik, 2020 - 9:45 am

Apple njihet për emoj-it intereseante dhe atraktive që herë pas here sjell për adhuruesit e IOS, shkruan KultPlus.

Kësaj radhe Apple ka paralajmëruar emoji të reja, ku pjesë e tyre do të jetë edhe maska e cila mbulon fytyrën, duke u përshtatur kështu me situatën pandemikë që ka kapluar botën.

Pjesë e këtij koleksioni do të jenë edhe emoj-it me mushkëri, pasiqë situata pandemike më shumë ka prekur mushkëritë. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme