Unaza e inspiruar nga ëmbëlsira Haribo, në shitje për 25 mijë funta

16 Shkurt, 2021 - 5:59 pm

Një unazë fejese që duket tamam si ëmbëlsira Haribo është lansuar për Ditën e Shën Valentinit dhe kushton 25 mijë funta.

Unaza e frymëzuar nga fëmijëria përmban 224 rubina të prera dhe në krye ka të vendosur një safir të verdhë të rrethuar me 40 diamante.

Shiriti prej rubini i unazës arrin një peshë prej 3.60 karat të vendosur në një brez ari 18 karat.

Ndërkohë safiri i tij i verdhë 2.70 karat është i rrethuar me 40 diamante të verdhë me intensitet të zbukuruar në një shportë prej ari të verdhë 18 karat.

Krijuesit Taylor & Hart thanë se unaza “kthehet në një epokë argëtimi, loje dhe të qenit në shtëpi me kohë, për çaj, përpara se të ndizen dritat e rrugës”.

Dhe është quajtur “unaza e propozimit përfundimtar për të dashurën tuaj të fëmijërisë”.

Me një çmim prej 25 mijë £, ju mund të blini mbi 1.25 milion unaza Haribo për të njëjtin çmim./ KultPlus.com

Të ngjajshme