займ на карту онлайн потребительский кредит

Vdes gazetari i njohur kosovar, Avni Shabani

16 Dhjetor, 2020 - 9:03 am

Ka ndërruar jetë gazetari kosovar, Avni Shabani. Lajmin e ka bërë të ditur kryetari i komunës së Ferizajt, Agim Aliu.

“Lajmi për ndarjen e parakohshme nga jeta të doajenit të gazetarisë, ish drejtorit të Kulturës, Rinisë dhe Sportit në Komunën e Ferizajt, qytetarit shembullor e prindit të përkushtuar, Avni Shabani, na pikëlloi e na la pa fjalë të gjithëve. Humbje për Ferizajn, gazetarinë, miqtë e të njohurit e të ndjerit”, ka shkruar Aliu.

Ai ka thënë se kontributi i tij profesional la gjurmë të pashlyeshme në faqet e gazetave, ekranet televizive e kudo ku punoi i ndjeri. / KultPlus.com

Të ngjajshme