Vlora Çitaku: Në luftë kisha shku me Muriqin

14 Tetor, 2019 - 10:45 pm

Emocione të mëdha u përjetuan në ndeshjen e sotme, që u zhvillua në mes të Malit të Zi dhe Kosovës.

Sonte, të gjithë u bënë bashkë për të përkrahur Kosovën, kush nga afër e kush nga larg, shkruan KultPlus.

Ambasadorja Vlora Çitaku, nuk e fshehu entuziasmin e saj kur Muriqi, shënoi golin e dytë, duke deklaruar se me të do të shkonte edhe në luftë.

Statusi i plotë:

”Ky ekip është fantastik!
Muriqin e du fort. Për ju që e keni kqyrë Game of Thrones, a po bre si Dorthraki?! Fearless. E kam thanë edhe ma herët, në luftë kisha shku me të.” / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme