Wildlife Photography Awards na vije me foto të papërseritshme të botës së egër

7 Korrik, 2019 - 10:33 pm

“Wildlife Photography Awards” është një garë e madhe për fotografët me fat dhe shumë kafshë miqësore me kamerën.

Në këtë artikull, ju do të shihni fituesit karizmatik që na bënë të buzëqeshim./Koha.net/KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme