Yjet pozojnë krahë për krahë me veten e tyre kur ishin të rinj

18 Nëntor, 2019 - 2:20 pm

Pothuajse të gjithë ne shpesh herë i shohim fotografitë tona më të vjetra për t’i krahasuar ato me të ditëve të sotme.

Por, a e keni menduar ndonjëherë se si do të dukej një fotografi ku ju do të pozonit me veten tuaj kur ishit më të rinj?

Mund të duket shumë e çuditshme, por duket se është e mundshme të bëhet.

Madje, dikush edhe e ka bërë një gjë të tillë – ka pozuar me veten duke u kthyer shumë vite prapa në kohë.

Yjet më të njohura të botës së muzikës dhe filmit kanë pozuar me veten e tyre kur ishin më të rinj – dhe rezultati është thjesht mahnitës.

Sado që mund të duket se një fotografi e tillë, edhe nëse realizohet, do të dukej krejt e pavërtetë dhe shumë e çuditshme, rezultatet që do t’i shihni më poshtë e vërtetojnë të kundërtën.

Keanu Reeves, Leonardo DiCaprio, Dwayne Johnson,  Robin Williams, Daniel Radcliffe, Julia Roberts, Lady Gaga, Will Smith, janë disa nga yjet që janë përzgjedhur në këto fotografi.

Në fakt, këto fotografi janë sa unike, aq edhe mbresëlënëse!/ Klan Kosova / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme