Yllka Gashi: “Pusho e qetë gjyshe”

25 Mars, 2020 - 4:43 pm

Aktorja e njohur nga Kosova, Yllka Gashi, ka përkujtuar figurën emblematike të Leze Qenës, e cila ka vdekur sot, shkruan KultPlus.com

Yllka Gashi ka qenë njëra nga aktoret e cila ka luajtur së bashku me Leze Qenën në emisionin e dikurshëm “Familja Moderne”.

Aktorja e njohur, Leze Qena, është përkujtuar sot edhe nga personalitetet më të rëndësishme të sferës kulturore dhe politike. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme