Zemaj uron veten për emërimin në LDK: Shumë suksese ministër

20 Mars, 2021 - 8:22 pm

Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Armend Zemaj, sot është zgjedhur anëtar i Kryesisë së re të Lidhjes Demokratike të Kosovës. Kjo duket se e ka ngazëllyer shumë atë.

Për këtë ka njoftuar edhe në Facebook, duke publikuar një fotografi të tij nga tubimi. Mirëpo, postimin e njëjtë, Zemaj e ka rishpërndarë më vonë duke e quajtur veten ministër.

“Shumë sukses Minister”, ka shkruar ai. Reagimi i tij ishte i menjëhershëm duke e fshirë atë.

Zemaj si duket do të jetë ministër i Shëndetësisë në detyrë deri të hënën më 22 mars, ku pritet të votohet qeveria e re dhe vendin e tij të ministrit pritet ta zë Arben Vitia nga Lëvizja Vetëvendosje./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme