Zvicër – Kosovë, këtu mund ta shikoni ndeshjen e sotme

29 Mars, 2022 - 5:53 pm

Përfaqësuesja e Kosovës në futboll sot e zhvillon ndeshjen e dytë dhe njëherit të fundit miqësor ndaj Zvicrës.

Zvicra dhe Kosova luajnë në Cyrih me fillim nga ora 18:00.

Radio Televizioni i Kosovës (RTK) do ta transmetojë ndeshjen falas.

Interesimi për ta parë nga afër këtë sfidë nga tifozët shqiptarë është i lart dhe stadiumi pritet të jetë i mbushur me tifozë.

Kujtojmë se Kosova pësë ditë më parë demoloi Burkina Fason 5:0 në stadiumin “Fadil Vokrri”, në kuadër të një ndeshjeje miqësore. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme