120 vjetori i hapjes së shkollës së parë shqipe në Zllakuqan

13 Tetor, 2017 - 9:30 am

Sot në Zllakuqan të Klinës shënohet 120 vjetori i hapjes së shkollës së parë shqipe “ Atë Shtjefan Gjeçovi”.

Manifestimi mbahet nën përkujdesjen e kryetarit të Komunës së Klinës, Sokol Bashota dhe do të fillojë në ora 10:00. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme