“Comentum” është libri më i ri i Ag Apollonit

13 Janar, 2020 - 12:14 pm

Shkrimtari dhe profesori universitar Ag Apolloni, ka botuar librin e tij më të ri “Comentum”, shkruan KultPlus.com

“Comentum” është vëllimi i parë i një serie me komente që Apolloni po i bën mbi letërsinë dhe fenomenet letrare e kulturore.

Ky është libri i njëmbëdhjetë i këtij autori./KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme