Libri “Kurban” i Ramës del në libraritë italiane

19 Prill, 2018 - 9:19 am

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën duke ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale lajmin se libri i tij “Kurban” sapo ka dalë në libraritë italiane, i përkthyer në italisht.

“Mirëmëngjesi dhe me librin e sapodalë në libraritë italiane ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme