Me 5 gusht do të ribotohet libri biografik i Meghan dhe Harry

25 Prill, 2021 - 6:58 pm

Libri i shumëpërfolur për Princ Harry dhe bashkëshorten e tij Meghan, do të dalë me 5 gusht.

Sipas ‘The Sunday Times’, janë shtuar disa kapituj dhe tani është gati për t’u publikuar.

Zbulohet arsyeja pse Harry dhe Meghan hoqën dorë nga familja mbretërore -  Vizion Plus

Në këta kapituj janë shtuar intervista e Sussexes me Oprah Winfrey, duke thënë Meghan se kishte planifikuar vetëvrasjen dhe po ashtu edhe vdekja e Princit Philip./KultPlus.com

Zbulohet arsyeja e largimit të Meghan dhe Harry nga familja mbretërore –  Lapsi.al

Të fundit

Të ngjajshme