MKRS hap ftesë publike për përkrahje financiare për blerjen e librave për vitin 2022

27 Janar, 2022 - 2:54 pm

Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit ka hapur ftesë publike për përkrahje financiare për blerjen e librave për vitin 2022, përcjell KultPlus.

Projektet me dokumentacionin e kërkuar duhet të dorëzohen me zarf të mbyllur në dy kopje, deri me datën, 28.02.2022 nē orën 16:00.

Për detajet tjera dhe për aplikim bashkangjitur klikoni KËTU./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme