Nesër promovohet versioni anglisht i librit “Qyteti dhe Dashuria” nga Eliza Hoxha

22 Shtator, 2019 - 7:25 pm

Nesër do të promovohet libri “Qyteti dhe Dashuria” në versioni anglisht, me autore Eliza Hoxha shkruan KultPlus.com

Me këtë rast do të ketë një tryezë diskutimi mbi platformat artistike si hapësirë për debatin mbi qytetin.

Takimi mbahet me 23.09.2019 në “Menza” nga ora 18:00!

Të fundit

Të ngjajshme