займ на карту онлайн потребительский кредит

Pas takimit me Ahmetin, Florim Beqiri kthehet tek shtëpiza e tij e librit

4 Tetor, 2018 - 11:20 am

Librashitësi Florim Beqiri e ka hapur kioskun e tij me libra.

Pasi mbrëmë ai u ankua se nëse nuk do t’i shiteshin librat do të duhej ta lëshonte shtëpizën e tij, sot ai është takuar me Shpend Ahmetin dhe duket se problem është zgjidhur.

Në anën tjetër, me orë të tëra qytetarët kanë pritur para shtëpizës, derisa ka pak minuta që Florimi ka dalë tek shtëpiza dhe po takohet me ata që po solidarizohen me të.

Florim Beqiri është një prej shumë librashitësve në Sheshin Nënë Tereza dhe në sheshet afër. / KultPlus.com

Të ngjajshme