“Politikanët janë të vetmit njerëz që pasi të grabisin kanë edhe policinë nga ana e tyre”

12 Maj, 2020 - 1:45 pm

Ronald Clifton Bolton (lindur më 16 prill 1950, në Petersburg, Virxhinia) është një ish mbrojtës i Lidhjes Kombëtare të Futbollit dhe trajner aktual i futbollit.

Bolton luajti nga viti 1972 deri në 1975 për New England Patriots dhe luajti nga 1976 deri në 1982 për Cleveland Broëns.

KultPlus sot ju sjell një thënie të njohur të Bolton: Politikanët janë të vetmit njerëz që pasi të grabisin kanë edhe policinë nga ana e tyre. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme