Rita Ora, me ditar mbi eksperiencat e saj nëpër aeroplane

18 Korrik, 2017 - 8:50 am

Këngëtarja shqiptare ka treguar se eksperiencat e saj në udhëtime në ajër, janë të atilla që duhet të mesin të dokumentuara.

Aeroplanët me të cilët ajo udhëton nëpër botë kanë edhe rrëfimet e tyre. Rita ka treguar kësisoj se i pëlqen të shkruaj nëpër aeroplan dhe ka tregime që po i shkruan e dëshiron ti ndajë me publikun, shkruan KultPlus.

“Është dicka si Ditari i Aeroplanit, ku shembull shkruaj bisedat e mia me njerëzit e rëndomtë. Ka të bëjë me gjithcka që ndodhë në një aeroplan, ushqimi i mirë, ose i keq, një erë e mirë e dikujt, një parfum i lezetshëm” tregon Rita.

Ajo thotë se ka plot eksperienca të cilat dëshiron ti ndajë me fansat, kjo për të treguar se prej udhëtimeve ajo edhe mëson dhe nuk dëshiron gjithmonë të paraqitet si një vajzë pa ndonjë përvojë edhe në momentet më simpatike të udhëtimeve. / KultPlus.com

Të ngjajshme