Së shpejti edicioni i 46-të i ‘Takimet e Gjeçovit’ (FOTO)

4 Tetor, 2017 - 11:19 am

Më 12 tetor në Zym të Hasit organizohet edicioni i 46-të i manifestimit letrar, kulturor e shkencor ‘Takimet e Gjeçovit’, shkruan KultPlus.

Manifestimi organizohet nga ShSh ‘Shtjefën Gjeçovi’ në Zym në bashkëpunim me MKRS dhe drejtorinë e kulturës në komunën e Prizrenit.

‘Takimet e Gjeçovit’ nisin më 12 tetor dhe përfundojnë më 14 tetor. Hapja e manifestimit bëhet me fillim nga ora 11:00 në Zym-Has./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme