займ на карту онлайн потребительский кредит

Së shpejti romani më i ri nga Jusuf Buxhovi

16 Mars, 2018 - 12:30 pm

“Dushkaja”, është romani më i ri i autorit Jusuf Buxhovi, që pritet të publikohet së shpejti, shkruan KultPlus.

Një metaforë letrare për vendin magjik, ku bota kthehet në katund e katundi në botë, ku vrasja merret si virtyt e dija për marrëzi.., thuhet mbi këtë roman, që është botuar nga “Faik Konica” në Prishtinë dhe “Jalifat Publishing” në Houston./KultPlus.com

Të ngjajshme