Sonte promovohet libri ‘Në tjera shpi’ nga Eli Krasniqi

21 Dhjetor, 2022 - 11:02 am

Sonte në Teatrit Oda do të mbahet promovimi i librit ‘Në tjera shpi’ të autores Eli Krasniqi, shkruan KultPlus.

Promovimi do të mbahet sonte nga ora 18:00.

Përveç promovimit do të ketë edhe lexim dhe diskutim me autoren./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme