Jude, 11-vjeçari autik me talent të nivelit të Mozartit (VIDEO)

11 Janar, 2023 - 9:15 pm

Jude është 11 vjeç dhe autik dhe mund të jetë thjesht Mozarti i ardhshëm.

Talenti i tij tërhoqi vëmendjen e një akorduesi piano, i cili e befasoi me një dhuratë të mrekullueshme – një piano të madhe.

Ai shihet duke ekzekutuar në pianon e tij të re, duke thënë se është ispirimi i tij vjen nga Zoti. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme