20 vjet nga publikimi i këngës “Baby One More Time”

25 Tetor, 2018 - 10:30 am

Britney Spears ka kujtuar dje 20-vjetorin e këngës së saj debutuese “Baby One More Time”, përcjellë KultPlus.

Ajo shkruan se e ka të vështirë ta përshkruaj me fjalë atë që do të thotë për të fakti se 20 vjet më parë, bota dëgjoi muzikën e saj për herë të parë.
“Shumë ka ndodhur që nga ajo kohë, por unë dua të falënderoj fansat e mrekullueshëm që kanë qenë me mua që nga dita e parë”, ka shkruar Spears.

Popstarja 36-vjeçare, shpërndau dhe një klip 30 sekondësh, që përfshinte disa pamje gjatë regjistrimit të “Baby One More Time”. Gjithashtu ajo përfshiu edhe pjesë nga një intervistë nga ajo kohë, ku këngëtarja deklaronte se të dëgjoje këngën në radio ishte një gjë e mrekullueshme./ KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme