Action Bronson në konferencën për media në Prishtinë (LIVE)

7 Gusht, 2018 - 7:13 pm

Reperi i njohur shqiptar-amerikan, Action Bronson, ka mbërritur në Prishtinë dhe në këto momente është duke mbajtur konferencë për media.
Bronson do të performojë në natën e dytë të festivalit “Sunny Hill” më 11 gusht.

Të fundit

Të ngjajshme