Adele më në fund paralajmëron rikthimin me albumin e ri

5 Tetor, 2021 - 8:30 pm

Adele më në fund ka zbuluar se po rikthehet me albumin e saj të shumëpritur.

Këngëtarja e hitit “Someone Like You”, 33 vjeçe, konfirmoi në Twitter të martën se kënga e saj e re quhet “Easy On Me” dhe pritet të publikohet më 15 tetor, shkruan DailyMail, transmeton KultPlus.

Në një video të shkurtër në ngjyrat bardhë e zi, sytë e lëngshëm të yllit të markës tregtare janë të dukshme, si dhe thonjtë e saj të gjatë, ndërsa ajo nget një makinë në një rrugë fshati, pasi sapo ka futur një kasetë me emrin e këngës të përshkruar.

Ky album vjen pasi fansat mezi e përmbajtën entuziazmin e tyre të hënën pasi përmbytën Twitter-in me spekulimet për albumin e saj të katërt. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme