Adele rikthehet me këngën e parë pas 5 vjetësh (VIDEO)

15 Tetor, 2021 - 9:28 am

Adele ka publikuar “Easy On Me”, kënga e parë në pesë vjet dhe e para që del nga albumi i saj që pritet të publikohet, i titulluar “30”. Në baladën e re, Adele këndon krah një pianoje, shkruan nme, transmeton KultPlus.

Kënga u shkrua bashkë me Greg Kurstin, ndërsa videoja nga Xavier Dolan. “Për mua, nuk gë më të fuqishme se artistët që rikthehen pas vitesh ndarje”, ka thënë Dolan.

Adele ka thënë se i është përkushtuar vetes së saj dhe se me albumin e ri ndjen se po frymon ndryshe. / KultPlus.com

Të fundit

Të ngjajshme